Menu
Your Cart

%100 yerli üretim  Ozon hava temizleme cihazlarımız satışa sunulmuştur.

Vgs Kuluçka Blog vgskulucka RSS Feed

22 Oca VİTAMİN H (BIOTIN)
0 501
VİTAMİNLERVitamin H (biotin) nin Kanatlı sağlığı ve Kuluçka İşleminde EtkisiVitamin H olarak da bilinen suda eriyen bir vitamindir.FONKSİYONLARI-Yağ, karbonhidrat ve protein metabolizmasında görev alır.-Biotin, kanda normal normal glikoz düzeyinin ko..
20 Oca FOLİK ASİT
0 3852
FOLIC ASCIT (Folik asit) in Kanatlı sağlığı ve Kuluçka İşleminde EtkisiFolacin, Peteroyl- glumatic asit olarak da bilinir.FONKSİYONLARI-Hücre oluşumunda gerekli olan nükleit asitlerin biyo sentezinde görev alır.-Vitamin B12 ve Vitamin C ile birlikte ..
19 Oca VİTAMİN B3 (NIACIN)
0 279
VİTAMİNLERVitamin B3 nin Kanatlı sağlığı ve Kuluçka İşleminde EtkisiVitanin B3,Vitamin PP (Pellagra preventive faktör) ,Nicotinamide ve Niacnamide adları ile de anılır.FONKSİYONLARI-Niacin hücre düzeyinde biyolojik oksidasyonu sağlayan iki önemli koe..
18 Oca VİTAMİN B4 ( CHOLINE)
0 331
VİTAMİNLERVitamin B4 (CHOLINE) nin Kanatlı sağlığı ve Kuluçka İşleminde EtkisiFONKSİYONLARI-Sinir uyarımlarının iletilmesinde etkilidir.-Fosfolipitlerin yapı taşını oluşturur.-Yağ metabolizmasında görev alır. Yağların uygun yerlere taşınması ve depol..
17 Oca VİTAMİN B1
0 261
VİTAMİNLERVitamin B1 nin Kanatlı sağlığı ve Kuluçka İşleminde EtkisiTiamin, aneurin, antineuritik Vitamin ve anti-beriberi vitamini olarakda adlandırılan suda eriyen vitamindir.FONKSİYONLARI-Tiamin'in en önemli fonksiyonu hücrelerde koenzim kokarboks..
15 Oca VİTAMİN C
admin 0 262
VİTAMİNLERVitamin C nin Kanatlı sağlığı ve Kuluçka İşleminde EtkisiVitamin c, beyaz kristal formda suda eriyenbir vitamindir.Asborcid Acid olarak bilinir. Çevre koşullarına çok duyarlıdır. Bu nedenle Uygun formlarının kullanılması  dayanıklılığı ile ..
11 Oca Vitamin Nedir- Kuluçka  Makinesi çıkımlarında   Vitaminlerin Etkisi Nedir
0 267
1. Vitamin Nedir- Kuluçka  Makinesi çıkımlarında   Vitaminlerin Etkisi NedirHayvanların yaşalarını sürdürebilmek , optimum verim düzeylerine ulaşabilmek ve sağlıklarını koruyabilmek için gereksindikleri temel besin maddelerinden olan vitaminler, meta..
03 Eyl Kuluçka da randıman arttıcı faktörler
admin 9 1882
Kuluçka İşlemlerine Başlarken Dikkat edilmesi Gereken DurumlarKuluçka Bekletme KoşullarıTavuk ,hindi ,ördek ,bıldırcın , keklik ,sülün,tavukuşu yumurtaları farketmeksizin Kuluçka makinasına koyacaksanız istenilen bekletme koşulları 10-16 derece de en..
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)

kuluçka makinesi satış

kuluçka makinası ucuz fiyatlar

kuluçka makinesi